Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
komentowane oceniane czytane

Czas na „Piątkę dla Życia”! Kto tym razem pojedzie na wycieczkę?

› Aktualności ponad rok temu    11.02.2017
Justyna Napieraj
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
W zeszłym roku na wycieczce w Krakowie i Wieliczce byli uczniowie ówczesnej klasy VIb z pleszewskiej W zeszłym roku na wycieczce w Krakowie i Wieliczce byli uczniowie ówczesnej klasy VIb z pleszewskiej "trójki"  fot. Archiwum

Startujemy z kolejną edycją naszej sztandarowej akcji „Piątka dla Życia”!

Już po raz trzynasty będziemy czekać na wasze kupony z bardzo dobrymi stopniami. Dla kogo „13” okaże się najszczęśliwsza, dowiemy się w czerwcu! Wtedy wyłonimy zwycięzcę, który zabierze całą swoją klasę na wycieczkę. 

Liczymy na to, że obok stałych uczestników naszej zabawy, w tym roku dojdą kolejni piątkowicze i szóstkowicze z podstawówek! Pamiętacie, na czym polega akcja? Dla przypomnienia bardzo dokładnie napiszemy o tym już w najbliższym wydaniu "Życia Pleszewa" we wtorek. Szukajcie w nim kuponu!


 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!